В Матусівській громаді привітали працівників культури

Дата: 10.11.2019 22:29

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, вироби майстрів народної творчості є показниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті.

Напередодні свята голова громади Василь Колісник та заступник голови Ірина Береза привітали працівників будинків культури, учасників аматорських колективів Матусівської ОТГ з професійним святом. Вручили подяки директору Матусівського будинку культури Володимиру Сіваку та художньому керівнику Надії Олійник за вагомий внесок в розвиток української культури, за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. В теплій атмосфері керівники побажали працівникам культури громади міцного здоров’я,  благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійснюються всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.