Побачила світ нова книга матусівського краєзнавця Івана Яхна

Дата: 07.11.2019 19:55

Читачка Валентина Богун  принесла в бібліотеку прочитані книги  нашого сільського краєзнавця  Івана Яхна  «Сторінки з  історії села Матусів» і «Журба і радість в долях наших». І так співпало, що до бібліотеки завітав і сам автор. Валентина подякувала за гарні книги, за ту насолоду, яку отримала від читання.  У відповідь   Іван Васильович повідомив, що прийшов поділитись радістю і подарувати читачам Матусівської бібліотеки свою нову книгу «Матусяночки  Черкаського краю». Це п’ята  книга Івана Васильовича, яка побачила світ.

Від імені всіх читачів  вітаю нашого неперевершеного  Івана Васильовича з цією подією. Розділяємо його радість, і зичимо здоров’я йому  і його родині, зокрема  дітям Ользі і Олександру, які  стали спонсорами у виданні книги.

Миру Вам, натхнення та творчого довголіття, наш дорогий Іване Васильовичу!

Надія Коваль, бібліотекар  Матусівсько бібліотеки