Зустріч з юним поетом

Дата: 07.11.2019 19:40

Напередодні дня мови в Матусівському НВК №1 в шкільній бібліотеці відбулося засідання літературної студії. На захід завітала юна  шанувальниця  поетичного слова  Анастасія Геріх. Дівчина навчається в школі і мріє поєднати своє життя з творчою працею.  Настя розпочала писати твори коли навчалась в другому класі. Тематика її творів різноманітна. Вона пише ліричні, гумористичні, сатиричні твори, пробує складати реп. Учні школи не були пасивними слухачами, вони  включалися у літературний діалог: продовжували римування, відгадували авторські казки.

Всім було дуже цікаво і ніхто незчувся, як швидко пробіг час. Захід завершився сподіваннями на нову зустріч з обдарованою дівчиною.