В Матусівській громаді приділяється увага відродженню та збереженню культурної спадщини та традицій.

Дата: 30.10.2019 08:56

Одним із визначних місць села Матусів є Палац одружень, який знаходиться в сільському будинку культури. Тут є обрядовий зал та кімната для молодих, де вони готуються  до церемонії розпису. Відкрили Палац одружень в 1981 році, і з тих пір в його стінах утворилися тисячі молодих сімей. Були часи, коли кожного місяця тут одружувалося  близько 125 пар. Щоб стати на весільний рушник  до Матусова приїжджали молодята із усього Шполянського району та навіть області. Адже одруження – одна з найвизначніших подій,  яка символізує народження нової  сім’ї та новий крок  в житті людини. Тож і робити цей крок  приємно в красиво оздобленому  місці.

Сьогодні Палац одружень діючий, в ньому проводять церемонії  розпису хоча,  на жаль,  їх кількість набагато зменшилась. В Матусівській  громаді будуть раді бачити молоді пари, які вирішили створити сім’ю і скріпити свій союз в Палаці одружень.