В Матусівському НВК №2 висадили 100 кущів троянд.

Дата: 23.10.2019 18:39

21 жовтня учні 9-11 класів Матусівського НВК «ЗДО-ЗОШ І-ІІІ ст. №2» на чолі з директором Горбенко Л.Г. та разом з вчителями школи висадили 100 кущів троянд, які подарувала випускниця 1979 року Кураш Ольга Василівна. Дуже давно ми хотіли зробити гарну та яскраву клумбу, і коли отримали в подарунок кущі троянд – були просто в захваті!

Школярі до своєї діяльності підійшли серйозно, розуміли не тільки, як правильно саджати трояндові кущі, а й усвідомлювали важливість такої роботи. Хлопці вправно володіли лопатами, а дівчата садили саджанці. Всім працювалось дружно і весело. Діти отримали массу позитивних емоцій від того, що мали змогу озеленити територію свого навчального закладу. Розквітнути троянди мають вже влітку, а тому школярі зовсім скоро зможуть побачити результати своєї роботи.