У Матусівській ОТГ триває підготовка до опалювального сезону

Дата: 27.09.2019 12:56

Підготовка закладів соціальної сфери громади до сталого функціонування в осінньо-зимовий період є одним з найважливіших питань, які перебувають на контролі органів місцевого самоврядування Матусівської ОТГ.

З метою забезпечення безперебійного опалювального сезону 2019-2020 років розпорядженням голови громади визначені основні завдання, об'єми робіт, які необхідно виконати. На сьогоднішній день проводиться робота по виконанню цих завдань та заходів. Працівники комунального господарства «Відродження» Харченко М., Макаренко В., Кубашевський С. проводять заготівлю дров для опалення  приміщення навчального закладу та приміщення сільської ради в селі Станіславчик. Заклади соціальної сфери Матусівської ОТГ готові до опалювального сезону 2019-2020 року.