Керівництво, виконавчий комітет та депутатський склад Матусівської громади щиро вітає жителів села Матусів з Днем села!

Дата: 14.08.2019 08:02

14 серпня наш рідний Матусів святкує День села! Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися у нашому мальовничому селі з неповторним українським колоритом і традиціями.

День села - це свято, яке єднає усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Славна історія нашого села є часткою історії нашого району, області та держави. А історію, як ми знаємо, творять люди. І головна заслуга в цьому наших пращурів та ваша, дорогі односельці. Низький уклін і велика шана вам за самовіддану працю, за любов до рідного села, за внесок у розвиток та добробут громади.

Бажаємо вам добра, міцного здоров’я, родинного щастя, миру. А нашому селу - процвітання, стабільності та розвитку. З Днем народження, рідне село !