До відома жителів Матусівської громади представляємо рейтинг 20 кращих громад Черкаської області за 1 півріччя 2019 року.

Дата: 30.07.2019 12:30

Рейтинг враховує 33 критерійних показники і відображає інвестиційну привабливість громад. При складанні рейтингу враховуються дані про діяльність 1092 громад з усіх областей України (від 2018 року використовується міжнародними організаціями, які здійснюють фінансову та технічну підтримку в Україні, обласними державними органами влади, обласними інформаційними ресурсами та приватними інвесторами). Рейтинг громади постійно змінюється при надходженні нової достовірної інформації про зміни в громаді.