Шановні бухгалтери Матусівської ОТГ!

Дата: 15.07.2019 12:12

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем бухгалтера!

Професія бухгалтера єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств, установ, організацій. Важко уявити собі галузь, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Завдяки вашій злагодженій роботі та спільним зусиллям реалізовуються державні і місцеві програми у різних сферах, розвивається Матусівська громада.

У день професійного свята дякую всім бухгалтерам громади за невтомну і вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, професійних успіхів та кар'єрного росту, а також щоб у вас завжди сходився баланс!

З повагою Василь Колісник, голова Матусівської ОТГ