Вшанування пам'яті жертв в Другій світовій війні

Дата: 23.06.2019 12:18

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

З нагоди цієї трагічної дати в Матусівській об’єднаній територіальній громаді відбулись пам’ятні заходи. В освітніх закладах громади пройшли години пам’яті, присвячені Дню скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в сільських бібліотеках організовані книжкові виставки «Сторінками трагічної війни».  Керівництво ОТГ спільно з громадськістю та учнями НВК вшанували героїчний подвиг наших захисників хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліску Слави.

За словами Василя Колісника, голови Матусівської ОТГ, наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Адже життя цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників