Матусівська ОТГ на фестивалі "Товмацький курінь"

Дата: 19.06.2019 12:30

15 травня в Товмачі Шполянського району, рідному селі отаманів Лютого – Лютенка  та Чорного Ворона, пройшов  культурно – просвітницький фестиваль «Товмацький курінь», який зібрав українських патріотів історії свого народу.  Матусівську об’єднану територіальну громаду  на заході представляли соліст ВІА «Матусяни» Анатолій Моісеєв та директор Матусівського сільського Будинку культури Володимир Сівак. Пісні «Козацька доля», «Шануймося, друзі!» , в виконанні Анатолія Моісеєва,  викликали у присутніх шквал гучних оплесків,  адже вони пронизані патріотизмом, любов’ю до українського народу, до України.

Метою цього заходу є висвітлення подій Української революції 1917 – 1921 років, визвольного руху українців, Коліївщини. Радісні зустрічі, спогади, палітра прапорів, українські запальні пісні – все це об’єднує спільних по духу українців і залишає в їхніх серцях незабутні враження від перебування на історико – просвітницькому фестивалі «Товмацький курінь».