Вручення свідоцтв учням 9 класу Матусівського НВК№1

Дата: 19.06.2019 12:27

12 червня о 13.00 в актовому залі Матусівського НВК № 1 відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення базової середньої загальної освіти учням 9 класу. Недарма свято мало назву «Прощання з дитинством», адже 12 майже дорослих особистостей стоять перед вибором:  іти в доросле життя, чи залишитись в стінах рідної школи ще на два роки. З теплими словами до випускників звернулася керівник закладу  Любов Хижняк, яка побажала учням відпочити влітку і з новими силами зустріти новий навчальний рік. Свято зібрало разом учнів, батьків, вчителів , жителів села, які прийшли привітати випускників.

А вони, за  традицією,  на прощання подарували присутнім  чарівний  вальс.