Чергова перемога гурту "Матусяни" Матусівської ОТГ

Дата: 10.06.2019 22:41

Чергову перемогу і   Диплом  II ступеня  XIV- го міжобласного мистецько – екологічного конкурсу- фестивалю української естрадної, народної та авторської пісні «Мости над Россю» одержав аматорський вокальний гурт «Матусяни».   9.06.2019 року в м. Корсунь –Шевченківський на фестивалі Матусівську об’єднану територіальну громаду представляли: гурт «Матусяни» у складі: Надії Олійник, художній керівник, Анатолія Моісеєва, Надії Демиденко, Ірини Броварської; Володимир Сівак, директор Матусівського СБК, Людмила Денисенко, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.  Гучними оплесками зустрічали присутні українські народні пісні, у чудовому  виконанні наших артистів, музику до яких написав Володимир Сівак.

Назву «Мости над Россю» фестиваль одержав як символ єднання людей, які живуть по обох берегах Росі і вболівають за неї, за свою малу батьківщину і всю Україну. За чотирнадцять років духовні мости між людьми зміцніли: фестиваль «виріс» зі своїх рамок, зросла його престижність. Цього року на корсунській сцені демонстрували свої вокальні вміння аматори – солісти та колективи з мальовничих сіл і міст Черкаської області: Черкаського, Золотоніського, Городищенського, Драбівського районів, Городища, Тального, Корсунь – Шевченківського. Високопрофесійному журі нелегко було назвати кращих, адже виконавська майстерність учасників була на високому рівні. Різні жанри і техніки виконання, харизматичні співаки, нові вокальні колективи й маса позитивних вражень – таким запам’ятається присутнім цьогорічний конкурс – фестиваль в м. Корсунь – Шевченківський.