Козацькому роду нема переводу

Дата: 03.06.2019 22:58

Багато щирих позитивних емоцій, гарного настрою, нових вражень і знань отримали учасники і присутні першого етапу військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під назвою «Чумацький шлях», яка пройшла 29 травня в с.Матусів.  Гра  є базовою і основною позакласною формою оборонно – масової та спортивно- оздоровчої роботи. Вона проводиться для об’єднання дітей, підлітків, юнаків з метою їх виховання на кращих традиціях та звичаях Українського козацтва. Активну участь у грі  взяли  вчителі, батьки  і діти  трьох шкіл громади. Учасники гри проходили етапи, користуючись маршрутним листом, які мали  свої назви: «Спортивна», «Відун», «Рятівник», «Літературна», «Мистецька». Розпочались змагання із  представлення  своїх команд. Кожна команда робила презентацію наметового містечка. Журі визначало переможців по всіх номінаціях та визначало найсмачнішу кашу, яку приготували учасники.

За результатами гри :

найбільшу кількість балів і перше місце  отримала команда «Джмелі» Станіславчицького НВК.

Друге місце –«Джмелі» Матусівського НВК №1.

Третє місце –«Сизокрилі яструби» Матусівського НВК №2.

Четверте місце –«Побратими» Матусівського НВК №2 .

П’яте місце –«Козацька чайка» Матусівського  НВК №1 .

За перші три призові місця, відповідно, команди отримали призи. Всіх учасників відзначили грамотами та пригостили  цукерками.

Неможливо передати словами емоції, які переповнювали дітей, батьків, вчителів. Такі заходи дуже корисні і повчальні. Адже діти спілкуються, знаходять нових друзів, отримують знання, вміння і, найголовніше – згуртовуються, що дуже важливо.