Міс Весна

Дата: 14.05.2019 21:36

Весна - це тепло, блакитне небо і яскраве сонечко. Весна – це барвисті квіти , зелена травичка . Весна  - це теплий дощ, веселий пташиний спів. Весною ми святкуємо і 8 березня і День матері .

Жінка з давніх-давен вважається вінцем Божого творіння завдяки своїй незрівнянній красі, грації, гармонії душі й тіла. Бо лише жінка може кожен свій день викладати незбагненними малюнками фантастичної мозаїки, повторюючи: « Я – неповторна».

Лише жінка на чистій палітрі небес може писати : «Я – щаслива». І лише жінці може підкоритися світ, якщо вона сама цього захоче. Краса безсмертна, слабне тільки її блиск, та найцінніший блиск її – це молодість!

У яскраво прикрашеній актовій залі Матусівського НВК №1 зібралися всі на святі краси та грації , щоб визначить Міс нашої школи.

На учасниць чекали  нелегкі випробування, вони готувалися до цього конкурсу майже цілий місяць. Вони дуже хвилювались тому, коли з’явились на цій сцені, їх підбадьорили гучними  оплесками!

Учасницями конкурсу забажали стати:

-енергійна та артистична Мирошніченко Вікторія,

-талановита та непосидюча Короткова Людмила,

- сором’язлива та непосидюча Берестова Софія,

- чуйна та скромна Сивоконь Марина,

- тендітна та витончена Полтавець Ліна,

- весела та безтурботна Вітів Сніжана.

Розважальною програма була для глядачів, а для конкурсанток – це справжній поєдинок на право бути най…, най…, най…. Конкурс  "Візитна картка ”, художній номер  «Світ моїх захоплень або Коронний номер», «Візажист» та заключне дефіле у  вечірніх сукнях привів до переможного фіналу найпривабливішу, найерудованішу, найкреативнішу, найщасливішу паняночку конкурсу  .

Настає хвилююча мить - нагородження . Журі у складі Підвезеної Г.М., Горан І.В. та Волошина В.А. оголошує вердикт: неперевершена «Міс Весна-2019» - Короткова Людмила.

- «Міс Глядацьких симпатій» - Берестова Софія,
- «Міс Загадковість» - Полтавець Ліна, «Міс Весна-2019»,
-  «Міс Вишуканість» - Вітів Сніжана,
- «Міс Креативність» - Мирошніченко Вікторія,
-«Міс Обізнаність»- Сивоконь Марина.

Ведучі привітали всіх і побажали щастя, чистих рос , мудрої думки, краси і нев’янучої вроди, бути завжди впевненими у собі і знати, що кожна з них – найкраща.