МИ- ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

Дата: 25.04.2019 10:32

МИ- ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!
Весна -   пора радості і народження. Весело сяє сонце, буяє різнотрав’я, милують око квіти. Чомусь саме у квітні – травні помічаєш природну красу  ніби вперше. Після зими і затяжних холодів  учні і працівники Станіславчицького навчально- виховного комплексу  традиційно взяли участь  у місячнику «За чисте довкілля». Йому передували відзначення Дня птахів, Всесвітнього дня Землі, Дня довкілля. Учнів і працівників у закладі небагато, але їх завзяття і енергія приносять радість від виконаного об’єму робіт.  Прибрана велика ( 1,33 га) територія школи,засіяні квітами клумби - таким  був початок. До Дня довкілля учні і працівники   прибрали територію біля сільського кладовища і ставка, що у центрі села, висадили  10 саджанців дерев та висіяли квіти  у шкільному парку, впорядкували сміттєзвалище  біля школи, побілили дерева  та бордюри і тепер  побілені ошатні дерева видно здалеку.  А напередодні  двох знаменних дат травня, які нікого не залишають байдужими - Дня  пам’яті і примирення  та Дня Перемоги - учні школи провели трудові десанти біля Братської могили та пам’ятного знака на кладовищі: висадили квіти, прибрали територію.  Діти нашого закладу вміють і люблять працювати, створювати затишок біля школи своїми руками. «Наша школа – найкраща»,- говорять вони. І підтверджують це і словом, і ділом.

Лариса Бобошко, директор Станіславчицького навчально- виховного комплексу