Фольклорний фестиваль "Писанка- 2019" в Мокрій Калигірці

Дата: 22.04.2019 10:28

20 квітня 2019 року  в селі Мокра Калигірка на території парку, що є пам’яткою архітектурно-садового паркового мистецтва XVlll століття відбувся фольклорний фестиваль «Писанка – 2019». Тут пройшла виставка писанок та декоративно-ужиткового мистецтва. Відбулась мистецька програма за участю колективів та окремих виконавців об’єднаних територіальних громад. Матусівський сільський будинок  культури на фестивалі представляли: Володимир Сівак, директор будинку культури, Надія Олійник, художній керівник  та народний аматорський жіночий ансамбль «Горлиця» у складі:

Олена Давидюк, Лілія Мигута, Людмила Григоренко, Ірина Броварська, Ірина Олійник. Ансамбль виконував чудові оригінальні веснянки  в супроводі запальних троїстих музикантів в складі: Григорій Скляр, Анатолій Моісеєв, Микола Середа. Глядачі  зустріли наших артистів гучними оплесками, гарним настроєм , позитивною атмосферою, а чудова весняна погода стала запорукою успішності свята.