Районний фестиваль в Матусівському Будинку культури

Дата: 25.03.2019 13:30

23 березня 2019 року в приміщенні Матусівського сільського Будинку культури відбувся районний фестиваль «Шполянщина моя, ти серце України».

Присутні в залі мали змогу переглянути програми колективів Сигнаївського, Мар’янівського, Надточаївського, Буртівського та Матусівського сільських  Будинків культури.  Оцінювали виступи колективів Анатолій Лозовий, начальник відділу культури і туризму та Анатолій Міцкевич, художній керівник районного Будинку культури. На заході виставки народних умільців представили бібліотекарі сільських бібліотек Надточаївки, Марянівки та Матусівської ОТГ.

Своє задоволення і захват після закінчення виступу висловлювали всі присутні, які завітали на огляд. Неймовірні позитивні емоції переповнювали як глядачів, так і учасників. Тож дуже надіїмося, що під час проведення огляду дитячих колективів в рамках районного фестивалю «Шполянщино моя, ти серце України», який відбудеться 13 квітня в Матусівському сільському Будинку культури, буде багато охочих підтримати талановитих дітей.