Станіславчицький НВК інформує

Дата: 25.03.2019 13:12

ПОЕЗІЯ- ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ

20 березня 2019 року , саме напередодні Всесвітнього дня поезії,  в залі  центральної районної бібліотеки відбулася приємна подія – підведення підсумків конкурсу для літературно обдарованих дітей   «Тарасовими шляхами».  На розгляд журі конкурсу в складі методистів РМК Ложкової З.О., Півень В.М., учителів –методистів ,члена літературного об’єднання , лауреата премії ім. О.Влизька 2015 року Грушник Л.М. було подано 56 робіт 34 авторів із 10 навчальних закладів району, Матусівської та Шполянської ОТГ.  Журі визначило переможців у трьох вікових категоріях: 7-11, 12-14, 15-17 років. Ними стали серед  учнів шкіл і наші юні поети, які вже котрий рік поспіль здобувають призові місця - Броварська Аліна ( 9 клас) і  Цьома Віталій (7 клас) за свої вірші «Підсніжники» і «Музика».  Дякуємо учителю української мови і літератури  Дяді В.М.  - наставнику і натхненнику переможців   конкурсу. Нехай завжди у ваших серцях звучить поезія, дорогі любителі  віршованого слова!