Матусівський НВК №2 долучився до проведення Дня Гідності

Дата: 30.01.2019 09:44

Цього року наш Матусівський НВК №2 долучився до проведення наймасштабнішого в Європі Всесвітнього Дня Гідності, заходи до якого проходили в символічний проміжок: із 21 листопада – Дня Гідності та Свободи – до 9 грудня – Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Протягом цього періоду були проведені уроки Гідності, спрямовані на формування правосвідомості учнів, на вчинення конкретних дій для підвищення почуття власної гідності й поваги до інших людей.Учні мріяли про світ, у якому б вони хотіли жити, дивилися відео від М.Кулеби про гідність у школі, давали своє визначення поняттю «гідність», дивилася звернення до молоді Далай Лами, переглядали відеозвернення ведучої каналу 1+1 Наталії Мосейчук, розповідали історії про гідність із власного життя. А вже в січні ми отримали подарунки, а саме сертифікати та календарі , створені у партнерстві з соціальною ініціативою проектування майбутнього Happy Ukraine, UNDP Ukraine / ПРООН в Україні і Amnesty International Ukraine. Ці календарі неможливо ані купити, ані повторити, тому що всі ілюстрації у них - це малюнки дітей, надіслані у рамках Всесвітнього Дня гідності 2018 і присвячені найголовнішому - любові, щастю, здоров'ю, миру, творчості, відповідальності, свободі, милосердю, радості і часу. Нехай же принципи гідності стануть основними орієнтирами в нашому житті.