Новорічний концерт для Матусівської громади в Станіславчицькому сільському БК

Дата: 03.01.2019 22:08

Для жителів нашої громади свято Нового року, як і будь – яке інше - є особливо радісне й довгоочікуване. Його чекають не тільки діти, а й дорослі.

30 грудня в Станіславчицькому сільському Будинку культури ялинка засяяла яскравими вогнями та запросила всіх жителів та гостей громади на новорічний святковий концерт «Ой щедрикщедриквже приходить Новий рік».

Концерт розпочався сценкою « Звичайна сім’я напередодні Нового року».

Сценарій концерту налаштував глядачів на святкову, домашню атмосферу,   знайому усім з дитинства. Головними героями свята були дід та баба, які зустрічали колядників і щедрівників - учасників художньої самодіяльності Матусівської ОТГ.

На свято завітали Дід Мороз та Снігуронька з новорічними подарунками та побажаннями.

Зі сцени глядачів вітали: солісти Доскоч Інна, Товстоног Анна, Броварська Ірина, Цьома Валентина, Броварська Наталія, Корецька Валерія, Товстоног Сніжана, Тихоненко Ольга, дует «Два кольори», дитячий вокальний колектив «Заграва» та інші учасники святкового концерту. Окрасою концерту став виступ жіночого вокального ансамблю з жартівливими піснями.

Також усіх присутніх гостей з Новим роком привітали солісти Матусівського Будинку культури: Олійник Надія, Мойсеєв Анатолій та народний гурт «Матусяни».

До жителів громади звернувся голова Матусівської ОТГ Колісник Василь Васильович, який привітав присутніх з новорічними та різдвяними святами.

Приємним сюрпризом для глядачів концерту були подарунки від Діда Мороза, які  придбані за кошти СФГ « Оріон» ( керівник Дишлевий Ю.Г. ).

Свято промайнуло непомітно. Глядачі отримали масу задоволення та незабутні приємні  враження.

По закінченню святкового дійства, староста села Бакуменко Іван Дмитрович також привітав усіх присутніх з прийдешніми святами і вручив солодкі подарунки учасникам художньої самодіяльності, які були надані керівниками ПП «Стан – Агро» ( Дядя В.А. та Крикун О.М. )

Від себе особисто дякую усім учасникам та організаторам святкового новорічного концерту.
  Нехай в новому році мир панує в нашій  країні, наших оселях. Міцного здоров’я,  сімейного благополуччя, достатку та добробуту в кожен дім!
Всього найкращого в Новому 2019 році!

Директор Станіславчицького СБК Тихоненко Ольга Сергіївна