З вітальним концертом в Матусівську ОТГ завітала естрадна співачка Солоха

Дата: 26.12.2018 22:52

21 грудня в Матусівському сільському Будинку культури відбувся концерт прекрасної естрадної співачки з міста Києва Солохи. Вона подарувала глядачам веселі, запальні пісні, які сприймалися з великим задоволенням та гучними оплесками. А найбільше сподобалось найменшим  глядачам, адже вони  не тільки спостерігали її виступ, а й були активними учасниками – супроводжували жартівливі пісні Солохи своїми веселими, рухливими таночками. Концерт пройшов швидко і, як говорять, на одному диханні , адже вона просто зачарувала всіх своєю вродою, піснями і добрим словом.

З вдячними словами  та квітами за подарований концерт до прекрасної Солохи  звернулися голова громади Колісник В. В., заступник голови Горя С. О. та художній керівник БК Олійник Н. В.