Тиждень біології та основ здоров'я в Матусівському НВК №2

Дата: 25.12.2018 22:48

Тиждень біології та основ здоров'я в Матусівському НВК № 2 на тему  «Біологічні науки – це не тільки мрії, це наші знання і творчі дії» організували і провели  вчителі Волинець В.В. та Паращенко Л.В.

Основною метою тижня є: створення умов для розвитку потенціалу здібностей,  уміння застосовувати набуті знання в житті, розвиток індивідуальних особливостей учнів в досягненні  позитивних результатів.

Протягом тижня було проведено ряд заходів, які спрямовані на розвиток самостійності, ініціативності, творчої активності учнів та їх пізнавальних інтересів.

Насиченим, змістовним і цікавим виявився  бінарний (біологія, основи здоров'я) урок – прес-конференція на тему: «Хвороби органів дихання, їх лікування і профілактика» (8 клас), де учні дізналися багато цікавого і корисного про хвороби людського організму та  методи профілактики і лікування.

Для розвитку логічного мислення і актуалізації знань з предмету було проведено ряд інтерактивних заходів:

• інтелектуальна гра «Розумники і Розумниці» (7 – 8 клас);
  • тренінг «Її величність - природа» (8 – 9 клас);
  • захист міні-проектів «Мій домашній улюбленець» (5 клас);
  • мандрівка «Сонячна система» (5 клас);
  • зоологічний турнір (7 клас);
  • біологічна вікторина «Цікава біологія» (10 клас);
  • біологічні розваги та ігри «Природничий марафон»  (5-6 класи);
  • виготовлення екологічних буклетів «Бережи, люби, знай!» ( 11 клас).

З метою збереження і зміцнення здоров'я старшокласники (9 – 11 класи) переглянули і обговорили відеоролики та дві презентації: «Здоров'я – це неоціненний скарб», «Пам’ятай! Здоров'я, радість, життя і щастя – у твоїх руках».

Підбиття підсумків предметного тижня відбулося на лінійці, переможців нагороджено грамотами.Фото без опису