ВСЕСВІТ ДОБРА В ТВОЄМУ СЕРЦІ

Дата: 20.12.2018 19:47

4 жовтня 2018 року учні Станіславчицького НВК взяли участь у Всеукраїнському уроці доброти, ініційованому благодійною організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти і науки України. Завдання було одне - протягом дня, саме у Міжнародний  день захисту тварин, провести по класах уроки доброти,  темою яких була любов і повага до братів наших менших. Класні керівники провели перегляд відеороликів, бесіди, диспути, нагадали художні твори, в яких висвітлена любов людини до тварин. А наймолодші  школярі презентували власні проекти «Домашній улюбленець». Як результат - сертифікат учасника рекорду України «Наймасовіший урок добра в навчальних закладах, проведений впродовж одного дня». Учні нашої школи знають, що потрібно жити в мирі і злагоді зі світом, який тебе оточує, і завжди памятати слова відомого письменника А де Сент-Екзюпері: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили.»