Відзначення Дня Збройних Сил України в НВК Матусівської ОТГ

Дата: 11.12.2018 09:37

Україна  – незалежна держава. Українські Збройні Сили сьогодні охороняють незалежність рідної землі. Служити заради Батьківщини – справа честі та обов’язку кожного патріота. Всі юнаки навчально - виховних комплексів нашої громади мріють стати мужніми, хоробрими, надійними захисниками Вітчизни, хочуть бути схожими на своїх батьків та дідусів, які виявили високе почуття патріотизму, національної гідності, мужність та героїзм.

6 грудня в Матусівському НВК №1 та №2  відзначили День Збройних Сил України. В навчальних закладах  були проведені виховні заходи на патріотичну тему: «Служіння народу-найвища честь». Учні НВК №2  переглянули фільми про відважність та міць української армії, відповідали на питання відео-вікторини, а після перегляду кліпу Святослава Вакарчука «Мить» вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО, героїчний  подвиг яких ніколи  не забути.

Прагнучи  стати справжніми захисниками, мужніми та кмітливими, хлопці Матусівського НВК №2 та НВК №1 на чолі з учителями фізичної культури Рубанчук  Н.Г. та Волошиним  В. А. взяли участь у  військово-спортивних змаганнях «Нумо, хлопці!», де юнаки  мірялися у силі, спритності, сміливості та витривалості.

Програми змагань складалася з різноманітних конкурсів та вікторин, пов’язаних, як з теоретичними знаннями про історію українського війська, так із практичними втіленнями вмінь майбутнього воїна – захисника України.

Учасники змагань із завзяттям та спортивною впертістю виконували завдання, а вболівальники їх активно підтримували. Змагання показали, що наші юнаки впораються з високою відповідальністю – бути майбутнім захисником своєї Батьківщини.

Тож всі учні закладу приєднуються до цих слів:

Збройні сили України –
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу,
Служать рідному народу!
Щира шана і подяка
Хлопцям, молодим солдатам,
Що строкову службу чесно
Сприйняли, як борг почесний!
Матері й батьки шановні
Вихованням послідовним,