Солістка Матусівської ОТГ нагороджена грамотою обласного фестивалю патріотичної пісні «Народ мій є, народ мій завжди буде»

Дата: 27.11.2018 12:10

25 листопада в Палаці культури м. Городищі, що на Черкащині, відбувся заключний концерт переможців обласного фестивалю патріотичної пісні «Народ мій є, народ мій завжди буде». Метою даного фестивалю є розвиток та популяризація кращих традицій української національної пісенної творчості. У фестивалі прийняли участь солісти, народні та аматорські вокальні колективи.

Концерт розпочали саме із нагородження переможців обласного фестивалю. Солістка Станіславчицького сільського Будинку культури Матусівської об’єднаної територіальної громади Тихоненко Ольга була нагороджена грамотою та подякою за активну громадську позицію та високу виконавську майстерність.

Після церемонії нагородження переможців на сцені розпочався святковий концерт. Одним із перших виступів була пісня «Моя земля» у виконанні Тихоненко Ольги, яку оплесками зустріли глядачі.

Організатори концерту подарували справжнє свято усім його учасникам прекрасною творчою атмосферою і цікавою концертною програмою. Приємно те, що солістка Матусівської ОТГ, була єдиним представником від Шполянського району.

Українські пісні наповнені глибоким змістом й роздумами. ... Допоки ми їх знаємо чи співаємо - пісні житимуть вічно, бо є частиною душі українського народу