Єдиний день профілактики правопорушень

Дата: 21.11.2018 15:53

21 листопада у Станіславчицькому НВК пройшов день профілактики правопорушень на тему «Жорстокість і її наслідки».    Тема жорстокості і її профілактики завжди була актуальною, а дитячої жорстокості – тим більше. Нині серед молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг. Це соціальна проблема не лише школи, а й усього світу.        Учитель НВК Броварська Ірина Василівна в ролі тренера-коуча провела заняття з елементами тренінгу «Протидія булінгу в дитячому середовищі». Учні спробували себе в рольових іграх( Капітошка, Вовк, Бридке каченя -2-3 класи) , виступали як психологи, агресори, спостерігачі і жертви- 5-9 класи. Пізнавальними були вправи «Знайомство», «Відгадай хто?», « Тягар емоцій»,»Чому  так стається?» Протягом усього часу цікавість не спадала, адже Ірина Василівна вміло впроваджувала виховні ігри «Хто зайвий?» та «Я зможу допомогти». В кінці заходу діти сформували скриньку безпеки та дерево очікуваних результатів. Усі присутні учасники заходу погодилися зі словами-висновком: наш клас- це маленька сім’я. Хочеться, щоб у нашій сім’ї завжди панувало добро, взаємоповага, не було сварок і лихослів’я. А наш клас- це частинка більшої сім’ї- нашої школи. Кожен прагне, щоб наша школа стала територією Добра. Тому памятайте правило, яке називають Золотим: « Робіть людям те, що ви хочете отримати від інших».