Святковий концерт до Дня працівника сільського господарства

Дата: 20.11.2018 19:11

Тут пахне земля восени падолистом,

Тут роси спадають на трави намистом,

Схвильований крик по весні журавля…

І це наша рідна Матусівська земля.

Тут в полі добірне зерно колоситься,

Тут верби полощуть у водах волосся.

Господь любовю з небес промовля:

Трояндою квітни найкраща земля!

Пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт, а ще на цей період, а саме третя неділя листопада, припадає професійне свято аграріїв. Трудівники землі: хлібороби, механізатори, тваринники, овочівники, управлінці в галузі Матусівської громади вміють і працювати, і відпочивати. 16 листопада в Матусівському Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня працівника сільського господарства. Свято розпочали із нагородження – заступник голови Шполянської РДА Ольга Іванівна Шпиця подякувала головам  місцевих фермерських господарств та їх працівникам за професіоналізм, відповідальність, самовіддану працю, за постійну турботу по благоустрою громади та нагородила грамотами районної державної адміністрації та цінними подарунками керівників ФГ «Ольвія» Івана Кравченка, ФГ «Оліана» Анатолія Олійника, ФГ «Шипельова О.А.» Олександра Шипельова, ФГ «Фенікс» Олександра Гомонюка та зоотехніка господарства «Ольвія»   Миколу Андрійченка.

Шановних трудівників громади прийшли привітати зі словами сердечної вдячності учні та вчителі навчальних закладів. У своїх віршованих рядках, піснях, інсценізаціях та вдало підібраних гумористичних творах колективи Матусівського НВК №1 та Станіславчицького НВК  дякували щедрим спонсорам за постійну вагому допомогу. Найбільш гучними оплесками глядацький зал зустрів талановитого читця гумористичних творів Колю Гончаренка ( Матусівський НВК №1) та найменшу учасницю концерта Валерію Корецьку з піснею «Посмішка»( Станіславчицький НВК).

Глядачі в залі сприйняли на ура виступ талановитого гостя з Вірменії Давида Погосяна, який привітав всіх зі святом запальною піснею та майстерною грою на барабанах. Дует Ольги Тихоненко та Ірини Броварської вразив майстерністю виконання, пісня «Земля моя» торкнула струни душі небайдужих, а  пісні «Щастя, добра і любові», «Ой, чий то кінь стоїть» у виконанні ВІА «Матусяни» підхопив увесь глядацький зал.

Тож вітаємо Вас, шановні трудівники землі, зі святом і бажаємо міцного здоровя,  миру і злагоди у родинах, нових трудових здобутків задля процвітання нашої Матусівської громади.