18 листопада – День працівників сільського господарства

Дата: 16.11.2018 22:57

Шановні трудівники села! Щиро і сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаємо працівникам сільського господарства нашої громади успіхів у праці, енергії, здоровя міцного, достатку та професійних здобутків. Хай і  надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту Матусівської громади.

Хай хліб росте і трави зеленіють,

Від праці ваші руки не грубіють,

А душі залишаються живими,

І радістю навіки одержимі!

Хай господарства тільки багатіють,

І кожен так працює, як уміє,

Щоб ви були щасливі і багаті,

І сміх, і радість в кожній вашій хаті!

Щоб бурячки росли, картопелька родила,

І все це обробляти була сила,

Хай Бог пошле дощі, коли потрібно,

І в серці доброти посіє срібло!