9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 07.11.2018 12:09

Шановні працівники культури Матусівської ОТГ!  Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу! Це - свято творчих людей, які іскрами своєї творчості і таланту запалюють серця і ведуть за собою тих, хто любить пісню, гарне слово, запальний танець, хто своєю діяльністю підносить творчість над буднями, надихає на добро, цим самим допомагає людям збороти всі життєві негаразди. Саме такі аматори сцени працюють в Матусівській громаді: Володимир Сівак, Надія Олійник, Ірина Олійник, Анатолій Мойсеєв, Ольга Тихоненко, Сергій Бойко - їхня самовіддана праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією та постійними здобутками.

Прийміть щирі побажання творчої наснаги, успіхів і процвітання, міцного здоров’я і добробуту. Нехай здійснюються всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Щиро вдячні за Вашу благородну, подвижницьку працю жителі Матусівської громади.