У трьох тергромадах Черкащини за підтримки U-LEAD створять ЦНАПи

Дата: 07.08.2018 21:55

Шполянська, Матусівська та Мліївська об’єднані територіальні громади Черкащини отримають допомогу в рамках Раунду 1 Фази впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою». В ОТГ підтвердили спроможність створити належний ЦНАП в партнерстві з Програмою.

Як повідомляють на поталі decentralization.gov.ua, загалом отримають таку допомогу 115 громад з 22 областей України. У рамках Раунду 1 буде створено 86 (72%) звичайних ЦНАП, 24 (20%) міськрайонних, 6 (5%) мобільних ЦНАП, 4 (3%) ЦНАП в рамках міжмуніципального співробітництва. Існують випадки інтеграції різних моделей в громади, наприклад, міськрайонний мобільний ЦНАП.

Наразі, для всіх 115 громад затверджується Технічне завдання (ТЗ) – індивідуальний документ з максимально детальним описом всіх аспектів створення ЦНАП.

Технічне завдання складається з детального опису інституційного та фізичного аспектів створення ЦНАП. Для кожного аспекту ТЗ з громадою погоджений план реалізації з термінами та сферами відповідальності.

Детальну інформацію щодо кожної громади-учасниці можна знайти на cайті Фази впровадження https://tsnap.ulead.org.ua/