2 червня 2018 року о 10.00 годині в Матусівському будинку культури вперше відбувся звіт керівників навчальних закладів Матусівської ОТГ

Дата: 04.06.2018 14:38

2 червня 2018 року о 10.00 годині в  Матусівському будинку культури  вперше відбувся звіт керівників  навчальних закладів  Матусівської ОТГ  про свою діяльність  перед педколективом та громадськістю. Звітували керівники трьох НВК : Матусівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» №1, Матусівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» №2 та Станіславчицького НВК«ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.» ПРОТОКОЛ звітних зборів директорів НВК Матусівської об'єднаної територіальної громади знаходиться в рубриці Освіта.