Бібліотека – с.Станіславчик

Бібліотекар – Броварська Наталія Іванівна

Основні завдання бібліотеки:

- виховання людини нової генерації
- виховання культури читання
- патріотичне виховання, як основа духовного розвитку особистості
- навчання спілкування
- прививати любов до книжки, щоб читання стало внутрішньою потребою
- формування у молодого покоління гуманістичних , екологічних цінностей
- сприяння реалізації державної політики в галузі освіти, розвитку навчально- виховного процесу
- виховання у користувачів культури, національної свідомості, шанобливе ставлення до книги, як головного  джерела знань
 Основні принципи обслуговування користувачів:

-головна фігура в бібліотеці – користувач незалежно від ступеня його інтелектуального розвитку або стану здоров'я
 - головне надбання користувача – це фонд  бібліотеки, який поповнюється новою сучасною літературою, що відображає новий час, нові уподобання читачів

Графік роботи Станіславчицької бібліотеки:

Віторок – суббота: з 13:00 до 17:00 год

вихідні дні – неділя, понеділок

санітарний день – останній четвер місяця

с.Станіславчик

вул.Центральна 46/б

23 вересня - День осіннього рівнодення

День осіннього рівнодення - це день астрономічного початку осені. У цей день вересня Сонце сходить точно в точці сходу і заходить точно в точці заходу Землі. Ми маємо можливість спостерігати, що воно знаходиться під і над горизонтом однаковий час, тобто день дорівнює ночі.

16:46:06 23.09.2019

Видатні українці

17 липня -  170 років з дня народження Олени Пчілки Полтава вшанувала Олену Пчілку у назві однієї з своїх вулиць. Ім’я Олени Пчілки пам’ятне гадячанам — вона звідти родом, із знаменитого «гнізда» Драгоманових, якими пишається не тільки Гадяч, не тільки Полтавщина і навіть не тільки Україна. Вона була сестрою видатного громадського діяча, письменника і фольклориста Михайла Драгоманова, і її справжнє ім’я Ольга Петрівна Драгоманова (пізніше — Косач). Вона стала матір’ю Лесі Українки — гордості українського народу, і вже це одне робить їй високу честь. Але й своєю невтомною працею, подібною до безкорисливої праці бджоли (пчілки), внесла вона вагомий внесок в українську поезію, і в український фольклор та етнографію, і, зрештою, в усю рідну культуру, за що будуть вдячні їй майбутні покоління. Панас Мирний, який був одним із близьких друзів письменниці, не помилився, пишучи їй колись давно: «Нашим нащадкам доведеться оцінити Вашу щиру працю народною поговіркою: «Родюча, як земля, а робоча — як бджола».

22:44:35 22.07.2019