Вічна пам'ять Герою - земляку: річниця загибелі Петра Марочканича

Дата: 19.05.2023 14:49

19 травня в Матусівській громаді вшанували пам'ять Героя - захисника Петра Марочканича. До могили загиблого, щоб пом'янути світлу пам'ять бійця, прийшли рідні та близькі, односельці та всі, хто знав Петра. Під час поминальних заходів присутні  поклали квіти до могили, висловили слова співчуття рідним та близьким, вшанували Героя хвилиною мовчання.

Народився Петро Марочканич 12.07.1989р. на Львівщині. Коли родина переїхала до центральної України, Петро навчався в Лебединській школі №3. Після закінчення навчального закладу отримував освіту в Корсунь –Шевченківському педагогічному технікумі. Потім працював вчителем інформатики. 02 березня 2022 р. Петро пішов захищати Україну від ворогів.  Загинув наш земляк 19 травня 2022 р. внаслідок танкового обстрілу поблизу населеного пункту Новоселівка Друга, Донецької області. Петро Марочканич посмертно нагороджений медаллю «За відвагу». Петро назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна слава Герою-земляку!