Щодо обмеження споживання електричної енергії 20-21 жовтня

Дата: 21.10.2022 08:45

Відповідно до листа ПАТ «Черкасиобленерго», повідомляємо, що відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго» та за дорученням Офісу Президента України у звязку з виникненням дефіциту електричної енергії в об’єднаній енергетичній системі України, блоків АЕС, ТЕС та ТЕЦ і зниженням температури навколишнього середовища НЕК «Укренерго» погоджено з Міністерством енергетики України застосування графіків обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ). Тому з 20.10.2022 по 21.10.2022 (включно) з 7:00 до 22:00 у Черкаській області введено ГОЕ. Також 20.10.2022 з 8:50 введено графіки обмеження потужності (ГОП). У разі неефективності ГОЕ та ГОП можуть бути застосовані графіки аварійних відключень. Просимо обмежити споживання електричної енергії і вуличного освітлення,населення і підприємців обмежити використання електричних приладів до особливого розпорядження. Забороняється використання підсвічування рекламних вивісок, банерів, біл-бордів, моніторів . тощо.