Флешмоб до Великодня для Захисників України

Дата: 14.04.2022 11:39

Для підтримки бойового духу наших Захисників Черкаський обласний Центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради  запрошує долучитися учнівську молодь, вихованців гуртків позашкільних  закладів освіти області до флешмобу на підтримку Збройних Сил України за темою «Хай Великдень з кожної домівки в Україні долине до сердець наших Захисників».

Флешмоб відбудеться з 17 по 27 квітня 2022 року.

Учасникам флешмобу потрібно на вибір: намалювати малюнок за зазначеною темою, розповісти або самому написати вірш, виставити відеоролик або відеозвернення на сторінці закладу в Instagram, Facebook, YouTube, TikTok, відмітити нас за допомогою хештегів #ОЦТКІЕ_Черкаси #Великодніми_молитвами_до_Перемоги #ВірюЗСУ #ДякуюЗСУ

Зазначити прізвище ім’ я автора або гуртка та повну назву закладу освіти.

Якщо ви робите публікацію з особистої сторінки, вона повинна бути доступною «для всіх користувачів», а не лише для «друзів»; якщо ваша публікація зі сторінки закритої групи – ви маєте зробити її в налаштуваннях доступною «для всіх користувачів».

Учасникам необхідно зареєструватися з 17 по 25 квітня за посиланням https://forms.gle/ahGTCfHM7P8J78Wf6