Увага! Підроблення документів!

Дата: 22.06.2021 12:50

Шановні жителі громади, звертаємо вашу увагу на те, що на території Матусівської громади встановлено факти підроблення документів, які видаються від імені Матусівської сільської ради, невідомими особами (по причині таємниці слідства імена вказувати не можемо). По даним фактам відкрито кримінальне провадження та ведеться слідство.

Матусівська сільська рада звертається до всіх, кому потрібно отримати офіційні документи, які видаються Матусівською сільською радою (довідки, свідоцтва, довіреності і т. ін.) - звертайтесь  безпосередньо до секретаря Матусівської сільської ради Рак Н.П., а не до сторонніх осіб. Це убезпечить вас від подальших проблем, адже документи, складені незаконним шляхом, не мають законної сили.

НАГОЛОШУЄМО: особи, які незаконним шляхом отримують документи, вважаються співучасниками злочину і будуть нести за це кримінальну відповідальність, а правочини, які здійснені на підставі таких документів, будуть визнані недійсними!