УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 15.12.2020 13:45

Відділ культури оголошує для жителів Матусівської громади конкурс на найкраще привітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік... Скільки особливих емоцій викликає це свято у кожного з нас... Це найбільш таємниче, урочисте і родинне свято, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Очікують дива не лише діти, а й дорослі. Подаруйте своїм колегам, партнерам, рідним, близьким, односельцям святковий настрій та віру у краще майбутнє!

Конкурс новорічного привітання — це шанс підготувати особливі вітання та ще й отримати подарунки.

Конкурс «Новорічне привітання-2021» відбувається в таких номінаціях:

• колективне привітання;
  • дорослі;
  • діти.

Для участі в конкурсі жителям громади потрібно:

надіслати привітання у формі малюнка, фото колажу, відеоролика, анімації на електронну адресу <lyudmila030877@gmail.com>, вказавши П.І.Б., контактний телефон та e-mail, аби оргкомітет мав змогу зв'язатися з вами; або приносити роботи на електронних носіях в відділ культури за адресою с.Матусів, вул. Кравченка 7. Роботи приймаються до 25 грудня.

Нагородження переможців відбудеться зо грудня, з дотриманням карантинних норм, в відділі культури Матусівської сільської ради.

Автор найкращого новорічного привітання отримає  подарунок! А найкращі роботи з кожної номінації (за рішенням журі) будуть опубліковані на сторінках Фейсбуку. Автор привітання, яке зібрало найбільше лайків, також отримає приз.

.

Давайте створимо новорічний настрій разом.
Надсилайте свої привітання та беріть участь у нашому конкурсі!